Віктор Брагінський: Станції київського метрополітену облаштовують ліфтами та пандусами

Tool items

У Києві станції метро облаштовують ліфтами та пандусами для можливості пересування людей з обмеженими можливостями.

Про це зазначив начальник КП «Київський метрополітен», депутат Київської міської ради, член Постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами Віктор Брагінський, відповідаючи на запитання від мешканців.

«Ми працюємо над створенням безбар’єрності метрополітену. Наразі перед нами дуже багато викликів і завдань, адже з 52 станцій метро, облаштовані пандусами та ліфтами – 14. Нещодавно ми завершили ремонтні роботи на станції «Сирець», «Лук'янівська» та «Шулявська». Вони обладнані тактильними смугами, навігацією, маневровими схемами, широкими дверима та турнікетами для маломобільних груп населення. Також, нагадую про те, що станція метро «Святошин» стала першою станцією на якій у 80-х роках встановили підіймачі та ліфти. Зараз за таким принципом готується проєкт реконструкції станції «Нивки». Ми регулярно проводимо консультації з Уповноваженим Президентом України з прав людей з інвалідністю Валерієм Сушкевичем, Національною Асамблеєю людей з інвалідністю й активно працює над удосконаленням підземного транспорту. Метрополітен працює для усіх пасажирів, тому доступність один з важливих пріоритетів», – зазначив Віктор Брагінський.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Віктора Брагінського на запитання щодо запровадження депутатських програм у Подільському районі, інструментів комунікації з депутатом, впровадження нових світових тенденцій розвитку міста, а також запуску сучасного громадського транспорту у столиці.

Докладніше можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що кияни мають можливість поставити питання будь-якому депутату у коментарях під будь-яким відео на офіційних сторінках Київської міської ради у соціальних мережах. Для цього необхідно вказати ім’я та прізвище депутата та поставити своє питання до нього. На п’ять найпоширеніших запитань від громадян депутати нададуть відео-відповіді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва