Віктор Брагінський: Станції київського метрополітену облаштовують ліфтами та пандусами

Tool items

У Києві станції метро облаштовують ліфтами та пандусами для можливості пересування людей з обмеженими можливостями.

Про це зазначив начальник КП «Київський метрополітен», депутат Київської міської ради, член Постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами Віктор Брагінський, відповідаючи на запитання від мешканців.

«Ми працюємо над створенням безбар’єрності метрополітену. Наразі перед нами дуже багато викликів і завдань, адже з 52 станцій метро, облаштовані пандусами та ліфтами – 14. Нещодавно ми завершили ремонтні роботи на станції «Сирець», «Лук'янівська» та «Шулявська». Вони обладнані тактильними смугами, навігацією, маневровими схемами, широкими дверима та турнікетами для маломобільних груп населення. Також, нагадую про те, що станція метро «Святошин» стала першою станцією на якій у 80-х роках встановили підіймачі та ліфти. Зараз за таким принципом готується проєкт реконструкції станції «Нивки». Ми регулярно проводимо консультації з Уповноваженим Президентом України з прав людей з інвалідністю Валерієм Сушкевичем, Національною Асамблеєю людей з інвалідністю й активно працює над удосконаленням підземного транспорту. Метрополітен працює для усіх пасажирів, тому доступність один з важливих пріоритетів», – зазначив Віктор Брагінський.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Віктора Брагінського на запитання щодо запровадження депутатських програм у Подільському районі, інструментів комунікації з депутатом, впровадження нових світових тенденцій розвитку міста, а також запуску сучасного громадського транспорту у столиці.

Докладніше можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що кияни мають можливість поставити питання будь-якому депутату у коментарях під будь-яким відео на офіційних сторінках Київської міської ради у соціальних мережах. Для цього необхідно вказати ім’я та прізвище депутата та поставити своє питання до нього. На п’ять найпоширеніших запитань від громадян депутати нададуть відео-відповіді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в