Відсьогодні, 5 квітня, відновив роботу пересадочний вузол «Площа Льва Толстого» – «Палац спорту»

Tool items

Відсьогодні, 5 квітня, відновив роботу пересадочний вузол  «Площа Льва Толстого» – «Палац спорту». Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він додав, що із середи, 6 квітня, метрополітен розпочинатиме свою роботу на одну годину раніше, тобто з 07:30 і працюватиме до 19:00.

«Рух поїздів буде здійснюватися на «червоній» лінії – від станції «Шулявська» до станції «Театральна», на «синій» лінії – від станції «Героїв Дніпра» до станції «Теремки» та на «зеленій» лінії від станції «Сирець» до станції «Видубичі», а також від станції «Видубичі» до станції «Червоний хутір», – сказав Микола Поворозник.

Працюють пересадочні вузли: «Золоті ворота» – «Театральна» та «Площа Льва Толстого» – «Палац спорту». Без зупинки поїзди прослідують станції: «Майдан Незалежності», «Кловська».

«Середній інтервал на лініях складає орієнтовно 1 годину. Графік роботи метрополітену може оперативно змінюватися за необхідності», – сказав Микола Поворозник.

Підземні станції метро цілодобово приймають людей як укриття.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь