Від початку повномасштабного російського вторгнення кияни отримали біля 48,5 тисяч продуктових наборів першої необхідності та понад 45,5 тисяч гарячих обідів

Tool items

У Києві продовжує працювати Гуманітарний штаб. Із початку повномасштабного російського вторгнення містяни отримали біля 48,5 тисяч продуктових наборів першої необхідності та понад 45,5 тисяч гарячих обідів. Про це повідомив Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він додав, що Гуманітарний штаб накопичує резерви та забезпечує медикаментами, продуктами й предметами першої необхідності насамперед тих, хто найбільше цього потребує – одиноких і людей літнього віку, осіб з інвалідністю, матерів з маленькими дітьми.

Сайт Гуманітарного штабу - https://potreby.kyivcity.gov.ua/.

Якщо ви можете допомогти, відправляйте заявки до Гуманітарного штабу Києва через форму: https://forms.gle/mtptWmejD4EMwyCDA.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких