Ветерани та члени їх сімей можуть отримати 20 тисяч гривень фінансової допомоги для власного бізнесу

Tool items

БУ «Український ветеранський фонд» запустила програму мікрофінансування бізнесу ветеранів або членів їх сімей, які є фізичними особами-підприємцями або самозайнятими особами та мають підтверджений статус внутрішньо переміщених осіб. 

Як зазначили в Міністерстві у справах ветеранів України, одним із основних завдань бюджетної установи «Український ветеранський фонд» є сприяння соціальному захисту ветеранів та членів їх сімей.

«У зв’язку з повномасштабною агресією росії було створено спеціальний проєкт із мікрофінансування бізнесу. Фонд відшкодовує до 20 тисяч гривень на товари та обладнання для ФОПів, які належать ветеранам та членам їх родин. Гроші можуть отримати учасники бойових дій, які не на службі, або їх близькі родичі, які мають статус ВПО. Придбане обладнання або товар має відповідати КВЕДам вашого ФОПа», – розповіли в Міністерстві у справах ветеранів України.

Для того, щоб отримати одноразову фінансову допомогу потрібно: 
– відсканувати або відфотографувати пакет документів: паспорт заявника з пропискою, виписка або витяг з Єдиного державного реєстру про ФОП або самозайняту особу, документ, який підтверджує статус ветерана або статус члена його сім’ї, довідка про статус ВПО.
– відсканувати або відфотографувати чеки та накладні на покупки товарів або обладнання, які зроблені після 24 лютого 2022 року;
– подати заявку на відшкодування на сайті БУ «Український ветеранський фонд» у розділі «Мікрофінансування». 

Покрокова інструкцію, як подати заявку через аплікаційну форму, за посиланням: https://youtu.be/M2yKMc0tGzY.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі