Великодня ніч пройшла спокійно, місто повертається до встановленої раніше комендантської години – з 22:00 до 5:00

Tool items

Великодня ніч проти 24 квітня пройшла спокійно, богослужіння відбулися в режимі онлайн-трансляцій. Місто повертається до встановленої раніше комендантської години – з 22:00 до 5:00. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Місто продовжує жити в режимі воєнного стану. Мешканці отримують усі комунальні послуги, працює громадський транспорт, аптеки, банки, заправки, СТО, заклади торгівлі та інші. Для автомобільного сполучення лівого й правого берега Києва працює Дарницький, Північний та Південний мости», – додав Микола Поворозник та вкотре закликав водіїв пропускати «швидку» та машини з гуманітарною допомогою.

Також перший заступник голови КМДА нагадав, що на період дії воєнного стану населенню заборонено відвідувати лісопаркові зони поза межами житлових масивів – на околицях Києва та в області тривають роботи з розмінування.

«Звертаюся до всіх містян. Закликаю – будьте обережними! Не порушуйте правила комендантської години та не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Допомагайте тим, хто поруч! Разом переможемо! Слава Україні!» – наголосив Микола Поворозник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану