Валентин Мондриївський: З 1 листопада всі столичні школи працюватимуть в дистанційному режимі

Tool items

З 1 листопада всі столичні школи працюватимуть в дистанційному режимі. Відповідне рішення прийняли на засіданні Постійної комісії з питань ТЕБ та НС. Про це повідомив заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський.

«Робота закладів освіти під час зростання захворюваності – це неабиякий виклик! Важливість та ефективність вакцинації доведена цифрами: серед 70 тисяч освітян наразі хворіє на COVID-19 менше ніж 1%. Водночас як зазначають фахівці, новий штам активно передається саме через дітей і хворіти починають їх найближчі родичі», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, 300 тисяч столичних школярів – це безпосередній контакт із втричі більшою кількістю людей. Тому місту потрібен цей додатковий час для того, щоб виконати рекомендації медиків та нарешті розірвати ланцюг захворюваності.

«Дистанційне навчання – це в першу чергу необхідність завантажити школярів роботою та обмежити їх від спілкування між собою. На додаток, ми пішли на радикальні заходи та заборонили дітям шкільного віку відвідувати торговельні центри та кінотеатри без супроводу дорослих. Ми робимо цей крок, аби зберегти життя та здоров'я киян. Я ще раз закликаю киян вакцинуватися – на сьогодні це єдиний шлях убезпечити себе та своїх близьких!», – додав Валентин Мондриївський.

Також він зазначив, що попередній досвід дистанційки в Києві показав, що такий формат навчання в Києві по всім показниками був успішним та ефективним.

Нагадуємо, що дитячі садочки продовжують працювати за умови вакцинації 100 відсотків працівників закладу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)
  • Про надання громадянці Борисенко Оксані Іллівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення колективного садівництва на вул. Садова, 7, ділянка № 2 в обслуговуючому кооперативі «Садово - дачне товариство Оболонь» в Оболонському районі міста Києва (622930121)
  • Про передачу громадянину Грицаєнку Тарасу Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Луговій, 7-а у Солом'янському районі міста Києва (787403279)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КІСТОУН ГРУП» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями, паркінгом та готельно-офісним центром на вул. Сумській у Солом'янському