Валентин Мондриївський: Столичні школи наразі працюють у звичайному режимі

Tool items

Захворюваність серед школярів – далека від критичних показників і столичні школи поки працюють у звичайному режимі. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Київ наразі перебуває в жовтій карантинній зоні, а це означає, що всі школи працюють у стандартному режимі. У той же час, керівництво шкіл має приймати самостійне рішення щодо переведення на дистанційний режим навчання класу, його паралелі або всієї школи, виходячи з ситуації із захворюваністю саме в закладі освіти. Наразі ми спостерігаємо зростання захворюваності, і це тривожна тенденція, хоча кількість хворих не критично висока. Так, із 320 тисяч учнів та вчителів, хворих – трохи більше ніж 1,5 тисячі. На дистанційне навчання відправили дві школи та майже тисячу класів у різних навчальних закладах», – повідомив Валентин Мондриївський.

Також заступник голови КМДА зазначив, що у столиці роблять усе для упередження стрімкого розповсюдження вірусу.

«Голови районних адміністрацій отримали доручення посилити контроль за протиепідемічними заходами у школах. Є чіткий регламент з прибирання та дезінфекції, а також вимоги щодо доступу до приміщення співробітників і учнів. Нагадуємо батькам, що задля упередження розповсюдження захворюваності просимо уважніше ставитися до здоров’я дітей та при перших ознаках респіраторного захворювання залишати їх вдома та робити тест на коронавірус», – зауважив Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, що столичні освітяни – лідери з вакцинації в країні та на сьогоднішній день щеплено 98% працівників освітніх закладів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження Положення про Департамент охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування між вул. Генерала Жмаченка, 4 та вул.
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції в районі пров. Лисогірського у Голосіївському районі міста Києва (412015864)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ПАКО ТОРГ» договору оренди земельної ділянки від 05 грудня 2017 року № 1261 (612860501)