Валентин Мондриївський: Один із дитячих садків Києва відтепер приймає дітей від одного року та дітей з особливими освітніми потребами

Tool items

У Солом’янському районі змінили тип та найменування дошкільного навчального закладу №168 на заклад дошкільної освіти комбінованого типу «Карамелька». Дитячий садок розташовано по вулиці Вацлава Гавела, 81-а.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 04 листопада, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 89 депутатів.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації, депутата Київської міської ради Валентина Мондриївського, необхідно забезпечити однаковий доступ до якісної освіти в дошкільних навчальних закладах, які пристосовані до забезпечення особливих освітніх потреб кожної дитини.

«Моніторинг мережі груп закладів дошкільної освіти Солом’янського району та аналіз звернень батьків свідчить, що кількість дітей з особливими потребами зростає. Тому існує необхідність у створенні на базі закладу дошкільної освіти №168 двох спеціальних груп для дітей з порушенням мовлення та двох груп для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Водночас у дитячий садок прийматимуть дітей віком від одного року. Міська влада підвищує рівень надання освітніх та соціальних послуг у столиці. Кожна дитина повинна мати комфортні умови для навчання та спілкування з однолітками», – зазначив Валентин Мондриївський.

Депутат додав, що у дитячому садку облаштовано пандуси, ліфт та заїзди з пониженням бортових каменів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022-2024 роки»
  • Про запровадження щорічного міського конкурсу «Мистецькі Горизонти»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про передачу громадянину Пшеничному Ростиславу Івановичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва у пров. Лісостеповому - 1, буд. 15 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО «СТАДНЕ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (483279522)
  • Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 18 червня 2004 року № 63-6-00134, укладеного між Київською міською радою та фізичною особою - підприємцем Джерою Сергієм Петровичем для будівництва, експлуатації і обслуговування комплексу відпочинку (кафе з літнім майданчиком) на вул. Центральній у Дарницькому районі м. Києва (459363362)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.09.2011 № 18/6234 «Про порядок укладання мирних угод у спорах щодо майна територіальної громади міста Києва у процесі їх розгляду в судах загальної юрисдикції»
  • Про створення комунального закладу «Малий груповий будинок «Щасливе дитинство» Дарницького району м. Києва»