Валентин Мондриївський: Майже 90% київських школярів відновили навчання у дистанційному режимі

Tool items

268 тисяч київських учнів або майже 90% школярів уже приєдналися до дистанційного навчання у столичних закладах середньої освіти. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Ще 21 березня ми почали долучати школярів до освітнього процесу шляхом відновлення комунікації з викладачами. Так, багато київських школярів перебувають за межами Києва, але вони мають змогу долучатись до онлайн навчання. Саме тому було прийнято рішення із 28 березня почати відновлення уроків у дистанційному режимі, який ми використовували під час локдауну, пов’язаному з епідемією COVID-19. Але цього разу вчителі ще враховують і воєнний стан у країні, у тому числі, повітряні тривоги, які лунають під час занять», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що відновлений освітній процес за рекомендаціями фахівців зроблено максимально м’яким для учнів.

«Розуміючи те, у яких умовах нам доводиться відновлювати навчання, ми маємо дотримуватись певних правил. У першу чергу, діти не мають відчувати тиску, а цього досягаємо через уникнення негативних оцінок та зменшення навантаження у вигляді домашніх завдань. Також необхідно врахувати і те, що на сьогодні не всі викладачі можуть також повноцінно надавати матеріал відповідно до освітнього плану, тому ми закликаємо учнів і батьків звернути увагу на безкоштовні всеукраїнські сервіси, де транслюються уроки з основних дисциплін», – наголосив Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА також зауважив, що згодом буде прийнято рішення щодо закінчення навчального року – термінів та умов.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про укладення на новий строк з товариством з обмеженою відповідальністю «РИНОК-1» договору оренди земельної ділянки від 28 січня 2003 року № 62-6-00051 (зі змінами) для реконструкції приринкової площі під тимчасову автостоянку з об'єктами дорожнього сервісу (без права капітальної забудови) на вул. Електротехнічній, 4-а у Деснянському районі м
  • Про передачу громадянину Наришкову Євгенію Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Травневій, 34 у Солом'янському районі міста Києва (672042799)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Якова Гніздовського, 1 (літ. XXVI) у Деснянському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОЛДЕН-ФАРМ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (400118797)
  • Про невідкладні заходи забезпечення сталого розвитку м. Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРУМ ЛАГЕРХАУС» земельної ділянки в оренду для реконструкції існуючих будівель для розміщення офісних, торговельних і складських приміщень на вул. Пирогівський шлях, 34 у Голосіївському районі міста Києва (767671443)