Валентин Мондриївський: Гуманітарний штаб Києва зібрав більше 6 000 тонн продовольчих товарів

Tool items

Від початку роботи Гуманітарного штабу Києва, за березень та квітень, було закуплено та отримано від благодійних організацій більше 6 000 тонн продовольчих товарів. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Основне завдання Гуманітарного штабу, яке поставив мер Києва Віталій Кличко, було забезпечити продуктово-товарний запас на два тижні із розрахунку на 2 мільйони киян, які залишились в місті. В першу чергу такий крок був потрібен, щоб забезпечити резерв столиці на випадок блокади. Виходячи з планів росіян, вони готувались саме оточити Київ. І відсутність харчів та води могли призвести до гуманітарної катастрофи. На сьогоднішній день оточення столиці не загрожує, але ми готові до будь-якого сценарію розвитку подій. Всім необхідним місто забезпечене. А запаси розподілені по хабах таким чином, щоб у ворога не було можливості їх знищити одним чи декількома ударами», – заявив Валентин Мондриївський.

Також він додав, що крім продуктових запасів місто заготувало в достатній кількості й товари першої необхідності та ліки. Також, за словами заступника голови КМДА, за останні два місяці велась і активна робота із забезпечення всім необхідним людей, які залишились в столиці та не мали змоги з тих чи інших причин забезпечити себе.

«У перші тижні війни, коли почав закриватись бізнес, були зачинені магазини, важка ситуація була з виплатами заробітної плати, ми організували забезпечення гарячим харчуванням, продуктовими пайками та предметами першої необхідності всіх тих, хто потрапив у важку життєву ситуацію. Щодня в місті видавалось декілька тисяч продуктових наборів в районних гуманітарних штабах, соціальна служба, за підтримки волонтерів, розвозила необхідне по домівках тим, хто з різних причин не міг вийти з дому. Батальйони тероборони та чергові на блокпостах були забезпечені гарячим харчуванням. Загалом, ту чи іншу допомогу в столиці отримали більше 200 тисяч киян. Крім того, за підтримки Гуманітарного штабу Києва, було організовано логістичну допомогу торгівельним мережам і в найкоротший термін магазини відновили свою роботу. Активно відновлює свою роботу і решта бізнесу, що повертає столицю до нормального життя», – зазначив Валентин Мондриївський.

Робота Гуманітарного штабу Києва, який зібрав більше 6 000 тонн продуктів харчування, понад 8 тисяч палет непродовольчих товарів та організував логістику в умовах військового стану, стала ключовим фактором у забезпеченні нормальної життєдіяльності столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕДВАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування офісно-громадського комплексу з торговельними приміщеннями сучасного рівня з підземним паркінгом на вул. Верхній Вал, 10, літ. А у Подільському районі міста Києва (733540440)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІСТРЕЙТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування магазину продовольчих та непродовольчих товарів на вул. Сормовській, 13 у Дарницькому районі міста Києва (547041174)
  • Про надання УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ГОЛОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу освіти на вул. Великій Васильківській, 128 у Голосіївському районі міста Києва (746458416)
  • Про надання Національному університету оборони України імені Івана Черняховського у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель університету на вул. Тополевій, 7 у Солом’янському районі міста Києва (696254114)
  • Про надання місцевої гарантії Міністерству фінансів України