Валентин Мондриївський: Цього року у столиці до садочків вперше підуть майже 30 тисяч дітей

Tool items

Цього року у столиці до садочків уперше підуть майже 30 тисяч маленьких киян. Саме стільки запрошень до закладів дошкільної освіти направлено батькам, що практично дало змогу подолати чергу до дитячих садків Києва. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський під час Серпневої педагогічної онлайн-конференції.

«Ще п‘ять років тому черга до дитячих садків була «головним болем» усіх молодих батьків, керівників садочків та адміністративного корпусу. Проте наразі ми можемо констатувати, що в Києві практично подолали чергу до закладів дошкільної освіти», – розповів Валентин Мондриївський.

За словами заступника голови КМДА, у Києві вже давно працюють над впровадженням інформаційних технологій. Ще у 2017 році в рамках реалізації концепції «Kyiv Smart City» у місті впровадили електронну систему запису дітей до закладів дошкільної освіти і повністю автоматизували процес отримання запрошення до обраного батьками закладу, прибравши людський фактор та корупційну складову. 

«Цього року понад 25 тисяч дітей вже зараховано до дитячих садочків Києва за такими запрошеннями. Ще 4,5 тисячі місць – вільні. На них розіслали запрошення та очікують відповіді від батьків», – зазначив Валентин Мондриївський.

Також заступник голови КМДА додав, що в Києві продовжують розширювати мережу дитячих садочків та шкіл. За останні роки у Києві побудували дев‘ять нових шкіл та збудували або капітально оновили 33 дитячих садочки та відкрили 110 груп у діючих садочках, що рівноцінно 10 новозбудованим закладам дошкільної освіти.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про створення Тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки обґрунтованості та причин зміни термінів будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену на житловий масив Виноградар
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (702091392)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (576939660)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИНЗАВОД» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для експлуатації та обслуговування офісно-складської будівлі та трансформаторної підстанції на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі міста Києва (714410010)
  • Про поновлення приватному підприємству «ІНВЕСТБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 березня 2007 року № 62-6-00387 (зі змінами) (330560885)