Валентин Мондриївський: Багатодітні сім’ї Києва отримають допомогу від Товариства Червоного хреста

Tool items

Товариство Червоного хреста України за підтримки Гуманітарного штабу Києва передасть 2 400 продуктових наборів столичним багатодітним сім’ям. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Із початку повномасштабного вторгнення агресора в Україну багато українських сімей опинились у складній фінансовій ситуації, а особливо відчули це на собі багатодітні родини. З перших днів активної фази війни Гуманітарний штаб Києва здійснює координацію всіх столичних служб і великих міжнародних благодійних організацій для цілеспрямованої допомоги саме тим верствам населення, які найбільше цього потребують. Разом із представниками Товариства Червоного хреста ми підготували чергову допомогу сім’ям, у яких четверо та більше дітей і для яких така допомога вкрай необхідна. Ми щиро вдячні нашим партнерам за таку підтримку», – наголосив Валентин Мондриївський.

Як зазначили в Гуманітарному штабі Києва, продовольчі набори буде передано із розрахунку на кожного члена родини. До гуманітарної допомоги, зокрема, входять борошно, олія, гречана крупа, макарони, сіль, цукор, сухі дріжджі, рис, чай та консерви. Перші родини отримають такі набори вже цього тижня.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану