Валентин Мондриївський: 423 столичні школи відкрились для очного навчання

Tool items

З 22 листопада столичні школи було відкрито для очного навчання для всіх школярів. Відповідне рішення прийняла комісія ТЕБ та НС КМДА. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Сьогодні 423 столичні школи знов відкрились для очного навчання, і це стало можливим завдяки реальному зниженню захворюваності серед дітей. Крім того стабілізувалась ситуація з захворювання загалом у столиці, зменшується кількість важкохворих з показанням до госпіталізації, а також вивільняються місця у лікарнях з підключенням до кисню. Відповідно до постанови Кабінету міністрів невакциновані вчителі зараз відсторонені від роботи (а це 0,1 % від всього викладацького складу), а це значить, що на робочих місцях знаходиться лише вакциновані працівники освіти», – заявив Валентин Мондриївський.

Також він відмітив, що заклади середньої освіти провели низку робіт для повернення школярів за парти, включаючи проведення заходів з дезінфекції та перевірку систем опалення.

«Ми ефективно підготували школи до роботи в умовах карантину і закупили все необхідне для дезінфекції. Також якісно спрацювали і технічні служби, які готували школи до опалювального сезону. Станом на 22 листопада не змогли відкритись лише дві школи в Солом’янському районі через проблеми з теплом: у першій сталась аварія на трубопроводі, а друга, яка знаходиться у приміщенні, що на балансі Міністерства освіти, з незрозумілих причин так і не ввімкнули опалення», – підкреслив Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА зауважив, що школярі підуть на зимові канікули вчасно і подовження канікул не буде.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації будівель і споруд закладу освіти на вул. Чистяківській, 24 у Святошинському районі міста Києва (343983059)
  • Про звернення Київської міської ради до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента України
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі опорно-підсилювальної станції військового містечка на вул. Пулюя Івана, 1В у Солом’янському районі міста Києва (334151505)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)