Валентин Мондриївський: 423 столичні школи відкрились для очного навчання

Tool items

З 22 листопада столичні школи було відкрито для очного навчання для всіх школярів. Відповідне рішення прийняла комісія ТЕБ та НС КМДА. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Сьогодні 423 столичні школи знов відкрились для очного навчання, і це стало можливим завдяки реальному зниженню захворюваності серед дітей. Крім того стабілізувалась ситуація з захворювання загалом у столиці, зменшується кількість важкохворих з показанням до госпіталізації, а також вивільняються місця у лікарнях з підключенням до кисню. Відповідно до постанови Кабінету міністрів невакциновані вчителі зараз відсторонені від роботи (а це 0,1 % від всього викладацького складу), а це значить, що на робочих місцях знаходиться лише вакциновані працівники освіти», – заявив Валентин Мондриївський.

Також він відмітив, що заклади середньої освіти провели низку робіт для повернення школярів за парти, включаючи проведення заходів з дезінфекції та перевірку систем опалення.

«Ми ефективно підготували школи до роботи в умовах карантину і закупили все необхідне для дезінфекції. Також якісно спрацювали і технічні служби, які готували школи до опалювального сезону. Станом на 22 листопада не змогли відкритись лише дві школи в Солом’янському районі через проблеми з теплом: у першій сталась аварія на трубопроводі, а друга, яка знаходиться у приміщенні, що на балансі Міністерства освіти, з незрозумілих причин так і не ввімкнули опалення», – підкреслив Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА зауважив, що школярі підуть на зимові канікули вчасно і подовження канікул не буде.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про створення комунального ліцею «Маріупольський ліцей міста Києва»
  • Про перейменування вулиці Московської у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Києва» Додатку 1 до рішення Київської міської ради «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови від 01.06.2000 № 141/862 зі змінами та доповненнями
  • Про затвердження Положення про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів для будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення тощо об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі центрального теплового пункту на вул. Корольова Академіка, 10 у Святошинському районі міста Києва (706000417)
  • Про виплату громадянці Цимбал Лілії Олександрівні одноразової матеріальної допомоги за належну для одержання земельну ділянку
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі павільйону 2П1 на вул. Вербовій, 23а у Оболонському районі міста Києва (314131948)
  • Про зміну типу та найменування середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 62