В Університеті Грінченка відзначили 160-ту річницю від дня народження Бориса Грінченка

Tool items

У Київському університеті імені Бориса Грінченка 08 грудня відбулися урочистості до Дня Університету, 160-ої річниці від дня народження Бориса Грінченка та 30-річчя відновлення імені Бориса Грінченка в назві Університету «Грінченко – наш сучасник».

Урочистості розпочалися з нагородження воїнів-грінченківців медалями «Честь. Слава. Держава» – за мужність, патріотизм, високу громадянську позицію, героїзм, бойові заслуги в захисті незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Відзнаки вручив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

«Я гордий сьогодні вручити від імені Київської міської ради, від імені Київського міського голови Віталія Кличка нагороди – те найменше, чим ми можемо відзначити наших Захисників. Дякуємо вам! І будемо сподіватися, що через рік, у цій же залі, ми зустрінемося вже після нашої Перемоги в цій війні. Слава Україні!» – наголосив Володимир Бондаренко.

Вітаючи грінченківську громаду із Днем Університету, проректор, голова комісії з реорганізації Університету Грінченка Олександр Турунцев зазначив:

«Університет – це не просто стіни, а перш за все це люди, які тут навчаються і працюють. Дуже важливо, що ми втілюємо нашу спільну місію – служити людині, громаді, суспільству. Я впевнений, що все те, що ми надбали за ці роки, буде тільки примножуватися й удосконалюватися».

Олександр Турунцев вручив медалі Бориса Грінченка «За служіння людині, громаді, суспільству» та «За особистий внесок у розвиток Університету». Іменними стипендіями Бориса Грінченка були відзначені студенти, які мають відмінні успіхи в навчанні, беруть активну участь у громадському житті, займаються благодійництвом, волонтерством. Крім того, було вручено грант переможцю конкурсу соціальних проєктів «З Києвом і для Києва» – журі обрало проєкт «Тактична домедична підготовка цивільних».

Цього дня відбулося відкриття виставки живопису, графіки та виробів декоративно-прикладного мистецтва в Галереї імені Віктора Огнев’юка «Натхненні Грінченком», а також презентація документального фільму майстерні тележурналістики «АстудіЯ» Університету «Не_остання вишиванка Грінченка».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва