В Оболонському районі запрацює багатофункціональний Центр комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю

Tool items

На базі існуючого Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями в Оболонському районі міста Києва, загальною площею 278 кв. м., що наразі розташовано по вулиці Йорданській, 7-г, запрацює більш розширений багатофункціональний Центр комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю Оболонського району міста Києва.  

Центр буде розташовано за новою адресою по вулиці Вишгородській, 54, загальна площа якого складатиме 713,4 кв. м.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 07 жовтня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 96 депутатів.  

За словами голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Кирила Фесика, рішення передбачає зміну найменування центру, а також затвердження нового положення задля впровадження кращого досвіду у сфері надання послуг з комплексної реабілітації та абілітації, розширення спектру наданих соціальних послуг особам з інвалідністю.   

«Необхідно створити багатофункціональну установу та розширити спектр послуг з метою забезпечення комплексної реабілітації для більшої кількості дітей та молоді з інвалідністю. Важливо покращувати якість соціальних послуг та створювати центри для реабілітації, які будуть пристосовані для комфортного перебування осіб з інвалідністю. Рішенням передбачається надання допомоги не лише місцевим жителям Оболонського району, але й прилеглих територій», – зазначив Кирило Фесик.  

Голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації додав, що у центрі надають соціально-педагогічні, психологічні та консультативні послуги дітям та молоді з інвалідністю та членам їх сімей, сприяють розвитку творчості дітей та молоді та організовують їх дозвілля.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про реорганізацію Київського міського будинку дитини ім. М. М. Городецького та Київського міського будинку дитини «Берізка»
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Дитяча клінічна лікарня № 8 Шевченківського району міста Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Комунального некомерційного підприємства «Київський центр трансплантації кісткового мозку» виконавчого органу Київської міської ради (
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням доріг Солом’янського району міста Києва
  • Про надання управлінню освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва