В Оболонському районі проведуть благоустрій території навколо Йорданського озера

Tool items

В Оболонському районі проведуть роботи з благоустрою території навколо Йорданського озера.

Про це повідомила 02 червня депутатка Київської міської ради, заступниця голови Постійної комісії з питань власності Ганна Свириденко.

За її словами, разом з керівництвом Комунального об‘єднання «Київзеленбуд» та проєктантами було обговорено проєкт з благоустрою та озеленення території навколо озера Йорданське.

«У рамках благоустрою планується створення оглядового майданчика на воді, велодоріжки, променаду з двома вхідними групами, пандусом та сходами, а також локації для тихого відпочинку. Будуть проведені роботи з облаштування дитячих майданчиків та конструкцій інженерних мереж, плануємо озеленити територію та встановити систему автополиву», – розповіла Ганна Свириденко.

Депутатка зазначила, що завданням проєкту є збереження та підтримка екосистеми навколо озера Йорданське, створення комфортних умов для відпочинку мешканців та гостей Оболонського району.

«Благоустрій сучасних природних просторів є необхідними та важливими для суспільства. Тому ми разом з міською владою будемо й надалі підтримувати ініціативи громадськості та сприяти облаштуванню зелених зон у столиці», – підкреслила депутатка.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Тітєву Владиславу Сімеонову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва на вул. 71-ій Садовій у Дарницькому районі міста Києва (406014620)
  • Про надання громадянину Клабукову Дмитру Олександровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (656550111)
  • Про надання громадянину Завертайлу Миколі Миколайовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Назарія Яремчука, 41 у Голосіївському районі міста Києва (201894886)
  • Про відмову громадянину Чалому Павлу Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (471017719)
  • Про відмову громадянці Шугайло Ніні Микитівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (464011043)