В Оболонському районі проведуть благоустрій території навколо Йорданського озера

Tool items

В Оболонському районі проведуть роботи з благоустрою території навколо Йорданського озера.

Про це повідомила 02 червня депутатка Київської міської ради, заступниця голови Постійної комісії з питань власності Ганна Свириденко.

За її словами, разом з керівництвом Комунального об‘єднання «Київзеленбуд» та проєктантами було обговорено проєкт з благоустрою та озеленення території навколо озера Йорданське.

«У рамках благоустрою планується створення оглядового майданчика на воді, велодоріжки, променаду з двома вхідними групами, пандусом та сходами, а також локації для тихого відпочинку. Будуть проведені роботи з облаштування дитячих майданчиків та конструкцій інженерних мереж, плануємо озеленити територію та встановити систему автополиву», – розповіла Ганна Свириденко.

Депутатка зазначила, що завданням проєкту є збереження та підтримка екосистеми навколо озера Йорданське, створення комфортних умов для відпочинку мешканців та гостей Оболонського району.

«Благоустрій сучасних природних просторів є необхідними та важливими для суспільства. Тому ми разом з міською владою будемо й надалі підтримувати ініціативи громадськості та сприяти облаштуванню зелених зон у столиці», – підкреслила депутатка.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про створення комунального ліцею «Маріупольський ліцей міста Києва»
  • Про перейменування вулиці Московської у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Києва» Додатку 1 до рішення Київської міської ради «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови від 01.06.2000 № 141/862 зі змінами та доповненнями
  • Про затвердження Положення про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів для будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення тощо об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі центрального теплового пункту на вул. Корольова Академіка, 10 у Святошинському районі міста Києва (706000417)
  • Про виплату громадянці Цимбал Лілії Олександрівні одноразової матеріальної допомоги за належну для одержання земельну ділянку
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі павільйону 2П1 на вул. Вербовій, 23а у Оболонському районі міста Києва (314131948)
  • Про зміну типу та найменування середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 62