В Оболонському районі по вулиці Архипенка, 8 облаштовують пішохідну зону

Tool items

В Оболонському районі по вулиці Архипенка, 8 триває ремонт міжквартального проїзду, який включає облаштування пішохідної зони.

За словами депутатки Київської міської ради Ганни Свириденко, до приймальні звернулись мешканці прилеглих будинків з проханням замінити пошкоджені тротуарні плити задля благоустрою території.

«Наразі розпочато ремонт міжквартального проїзду, який включає облаштування пішохідної зони. Співробітники профільного комунального підприємства вже демонтували старі тротуарні плити та приступили до укладання нових пішохідних доріжок. Зокрема наразі працівники встановлюють бордюри та асфальтують пішохідну зону. Міська влада продовжує облаштовувати прибудинкові території у всіх мікрорайонах, оскільки ці ділянки мають бути комфортними та безпечними для мешканців. Цьогоріч заплановано провести цілий комплекс ремонтних робіт, тому працівники КП ШЕУ Оболонського району міста Києва працюють навіть у вихідні», – розповіла Ганна Свириденко.

Депутатка додала, що роботи з облаштування пішохідної зони планують завершити через два тижні.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про розроблення проєкту детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 9 кварталі Дніпровського лісництва у Дніпровському районі міста Києва (344408495)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 49 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (244009433)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери