В Оболонському районі планують створити новий сквер

Tool items

В Оболонському районі планують створити новий сквер по вулиці Калнишевського, 4.

Про це зазначив депутат Київської міської ради Богдан Чорній на особистій сторінці у мережі Facebook.

За словами депутата, проєкт рішення вже зареєстровано в Київській міській раді, на наступному тижні його буде розглянуто на засіданнях постійної комісії з питань екологічної політики та постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

«Громада разом з депутатами Київської міської ради об’єдналася навколо спільної мети – створення нового скверу. Необхідно проводити своєчасне прибирання та догляд за зеленими насадженнями з метою благоустрою території для комфортного відпочинку місцевих жителів Оболонського району. Міська влада підтримує ініціативи киян щодо облаштування зелених зон у Києві», – підкреслив Богдан Чорній.

Депутат додав, що проєктом рішення передбачено передачу земельної ділянки на баланс КО «Київзеленбуд» для створення скверу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)