В Оболонському районі облаштовують території та висаджують зелені насадження

Tool items

В Оболонському районі облаштовують території та висаджують зелені насадження.

Як зазначив депутат Київської міської ради Богдан Чорній, попри воєнний час у столиці комунальні служби виконують свою роботу та від початку весняного сезону облаштовують міські території, висаджують дерева та кущі.

«Спільно з працівниками КП УЗН Оболонського району приводимо до ладу зелене господарство, зокрема відновили газони, висадили нові дерева та квіти, а також облаштували клумби. Окрім цього обговорили подальший план дій щодо створення комплексного зеленого простору вздовж вул. Вишгородська від школи І-ІІІ ступенів №8 до спеціалізованої школи №16, який своїм естетичним виглядом не поступатиметься парку «Наталка». Необхідно облаштовувати комфортні зелені простори для відпочинку та дозвілля мешканців. А також висаджувати дерева та кущі, оскільки вони є осередками свіжого повітря та поглинають зайвий шум», – розповів Богдан Чорній.

Депутат додав, що Оболонський район славиться своїми мальовничими краєвидами та зеленими зонами. Фахівці своєчасно доглядають за територіями та комплексно забезпечують санітарний та естетичний стан зелених насаджень.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ