В Оболонському районі облаштовано Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями

Tool items

В Оболонському районі облаштовано Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, членкиня постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Мирослава Смірнова.

Центр знаходиться за адресою: вул. Вишгородська, 54.

За словами депутатки, для облаштування Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді було використано нежитлові приміщення, загальною площею 713,4 кв. м., де раніше знаходився гральний заклад для азартних ігор. За підтримки депутатів Київської міської ради було виділено фінансування на ремонт приміщення, необхідне обладнання та меблі, які були придбані наприкінці 2021 року.

«Наразі ведеться попередній облік дітей, які найближчим часом відвідуватимуть реабілітаційний центр. У ньому працюватимуть висококваліфіковані педагоги, соціальні й медичні працівники, зокрема реабілітологи та психологи. Центр зможе обслуговувати близько чотирьох тисяч пацієнтів щороку й надавати дітям та молоді з функціональними обмеженнями та членам їх сімей психологічні, соціально-педагогічні, соціально-медичні, юридичні й консультаційні послуги», – зазначила Мирослава Смірнова.

Як зазначила Мирослава Смірнова, необхідно докладати максимум зусиль задля покращення якості надання соціальних послуг у столиці.

«Надання можливостей дітям та молоді, які зіштовхнулись з проблемами соціально-психологічного характеру, для виховання, навчання, реабілітації, а також створення умов для їх соціалізації, є важливим завданням депутатського корпусу Київської міської ради. Тому вирішення питання щодо передачі великого функціонального приміщення реабілітаційному центру було принциповим моментом», – повідомила депутатка.

Мирослава Смірнова подякувала за співпрацю в облаштуванні центру голові Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Кирилу Фесику.

Якщо ваша дитина має особливі потреби або ви знаєте тих батьків, кому це цікаво та потрібно в Оболонському районі, звертайтеся за консультацією за номером: (044) 432-00-11. Фахівці центру нададуть усі відповіді та проконсультують.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ