В Оболонському районі на місці демонтованих МАФів невдовзі облаштують «маршрут здоров’я»

Tool items

Депутат Київської міської ради Богдан Чорній спільно з керівництвом КП УЗН Оболонського району та КО «Київзеленбуд» провів робочу зустріч щодо старту облаштування першої черги «маршруту здоров’я». Маршрут пролягає вздовж вулиці Вишгородської, від загальноосвітньої школи №8 до спеціалізованої школи №16.

За словами Богдана Чорнія, спільними зусиллями було розроблено концепцію зеленого простору та демонтовано понад 20 МАФів на перехресті вулиць Івашкевича та Вишгородської. 

«На місці демонтованих МАФів вже висаджено дерева, кущі та інші декоративні рослини. Наразі проведено тендер на облаштування «маршруту здоров’я», підрядна організація планує розпочати роботи найближчим часом. Під час зустрічі з зеленбудівцями ще раз наголосив на необхідності облаштування пандусів та спусків для маломобільних осіб вглиб до житлових масивів. А також важливості встановлення вуличних лав та освітлення для комфортних прогулянок ввечері або у спеку, попід кронами дерев. Впевнений, що зовсім скоро цей перший, повністю безбар‘єрний променад повністю перевтілить простір довкола і стане прикрасою та «візитною карткою» нашого району», – розповів Богдан Чорній.

Депутат додав, що «маршрут здоров’я» має бути доступним для кожної людини, незалежно від її особливостей.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо термінового врегулювання питання стосовно технічного обслуговування та безпечної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирних будинках
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БАСТІОН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничого комплексу на вул. Зрошувальній, 15б у Дарницькому районі міста Києва (451439511)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОМПАНІЯ «СЕРВІС» земельної ділянки в оренду для будівництва офісно-житлового центру на вул. Мечникова, 11-А у Печерському районі міста Києва (304490220)
  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 5» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВМ СОЛЮШНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель і громадського будинку на вул. Межигірській, 78, 78 літ. «О», 78 літ. «Ь» у Подільському районі міста Києва (394117662)
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ХАЙ-ТЕК БІЛДІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Максимовича Михайла, 22/1 у Голосіївському районі міста Києва (581341618)