В Оболонському районі будуть облаштовані нові зелені зони

Tool items

В Оболонському районі будуть облаштовані нові зелені зони.

Про це повідомив сьогодні, 09 серпня, депутат Київської міської ради, заступник голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Владислав Турець.

За словами депутата, нові зелені зони будуть облаштовані за адресами: 
– на розі вул. Кирилівській та вул. Куренівській;
– вул. Зої Гайдай, 4;
– вул. Зої Гадай, 12/10;
– вул. Богатирська, 2;
– вул. Богатирська, 8;
– вул. Богатирська, 10;
– вул. Героїв Дніпра, 1;
– вул. Героїв Дніпра, 16-б;
– просп. Героїв Сталінграда, 49-в;
– на вул. Північній між будинками 54 та 54-г; 
– вул. Сім’ї Кульженків, 31; 
– вул. Сім’ї Кульженків, 31-а;
– вул. Сім’ї Кульженків, 31-б.

«Оболонський район славиться своїми мальовничими краєвидами та зеленими зонами. За останні роки вони стали більш доглянутими. Дуже радісно бачити, як змінилися чудовий парк у Пущі-Водиці та парк «Наталка» на Оболонській набережній. Обидва – європейські зразки поєднання комфорту та природи», – підкреслив Владислав Турець.

Депутат Київської міської ради зазначив, що після того, як КО «Київзеленбуд» оформить ділянки в постійне користування, фахівці комунального об’єднання розпочнуть доглядати за новоствореними зеленими зонами й комплексно забезпечуватимуть санітарний та естетичний стан зелених насаджень. 

Нагадаємо, за останні роки в Києві оновлено 494 зелені зони, ще майже пів тисячі земельних ділянок отримали статус парку або скверу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)