В Києві створено «Київську міську лікарню ветеринарної медицини»

Tool items

1180

Відповідне рішення підтримано Київрадою на засіданні 4 березня. Згідно рішенню, КП «Притулок для тварин» та КП «Центр ідентифікації тварин» було реорганізовано в одне комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

“Реорганізація не має на меті ліквідацію і зупинку діяльності даних напрямків. Це дозволить більш ефективно і економно використовувати кошти міського бюджету та дасть можливість оптимізувати роботу комунальних підприємств”, - доповів очільник Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерковець.

Також, керівником департаменту було зазначено, що київська влада підтримує ідею щодо відкритого конкурсу на посаду керівника КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», а також на постійні посади в цьому підприємстві.

Окрім того, буде створена «гаряча лінія», куди кожен громадянин зможе звернутися з проблемою по безпритульних тваринах, а задля уникнення проблем подалі – буде створений «зоологічний патруль», котрий буде займатися перевезенням тварин.

Для проведення реорганізації з міського бюджету в 2015 році буде виділено 10,5 млн грн на створення ветеринарної лікарні, з яких 8,5 млн грн – зарплати працівникам (190 осіб), а 2 млн грн – поточні витрати на ліки, обладнання тощо.

Зауважимо, що в 2014 році з бюджету Києва на функціонування КП «Притулок для тварин» та КП «Центр ідентифікації тварин» було виділено 12 млн грн. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва нежитлового приміщення у нежитловій будівлі на вул. Хрещатик, 34 у місті Києві
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 08.12.2016 № 550/1554 «Про затвердження списку присяжних Голосіївського районного суду міста Києва»
  • Про передачу громадянину Бардаченку Олегу Миколайовичу в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель і споруд на вул. Жилянській, 19 у Голосіївському районі міста Києва А-27116
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ГЕНЕРАЛ" на вул. Попудренка, 42/46 у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі К-38449
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРАРНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД" на вул. Волоській, 11-А у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації нежитлового будинку - офісного центру К-30298