В Києві створено «Київську міську лікарню ветеринарної медицини»

Tool items

Відповідне рішення підтримано Київрадою на засіданні 4 березня. Згідно рішенню, КП «Притулок для тварин» та КП «Центр ідентифікації тварин» було реорганізовано в одне комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

“Реорганізація не має на меті ліквідацію і зупинку діяльності даних напрямків. Це дозволить більш ефективно і економно використовувати кошти міського бюджету та дасть можливість оптимізувати роботу комунальних підприємств”, - доповів очільник Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерковець.

Також, керівником департаменту було зазначено, що київська влада підтримує ідею щодо відкритого конкурсу на посаду керівника КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», а також на постійні посади в цьому підприємстві.

Окрім того, буде створена «гаряча лінія», куди кожен громадянин зможе звернутися з проблемою по безпритульних тваринах, а задля уникнення проблем подалі – буде створений «зоологічний патруль», котрий буде займатися перевезенням тварин.

Для проведення реорганізації з міського бюджету в 2015 році буде виділено 10,5 млн грн на створення ветеринарної лікарні, з яких 8,5 млн грн – зарплати працівникам (190 осіб), а 2 млн грн – поточні витрати на ліки, обладнання тощо.

Зауважимо, що в 2014 році з бюджету Києва на функціонування КП «Притулок для тварин» та КП «Центр ідентифікації тварин» було виділено 12 млн грн. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.