В КПІ побудують гуртожиток

Tool items

1790

Повідомлення про початок будівництва нового гуртожитку на вул. Виборзькій було ще наприкінці квітня цього року. На огляд громадськості був представлений навіть проект цього гуртожитку. Пройшло вже півроку, проте замість будівельного майданчику на Виборзькій поки що видно лише працівників Київенерго, які замінюють теплотрасу в цьому районі.

            Яка ж ситуація щодо такого вкрай необхідного для КПІ об’єкта склалась насправді. Після громадських слухань, які відбулися у Солом’янському районі 22 липня 2005 року,  вже 30 серпня Київрада дозволила будівництво нового гуртожитку для КПІ.
            Багато з нас пам’ятає перший проект гуртожитку. Проте від того часу з урахуванням певних обставин, проект було змінено. Проте ані кількість ліжко-місць, на яку розраховували політехніки, ані термін будівництва не змінились. Як і раніш новий гуртожиток розрахований на 500 ліжко-місць (за санітарними нормами) і будівництво завершиться на початку 2007 року.
            Попередні планові терміни будівництва становлять: 4-ий квартал 2005 року – 1 квартал 2007 року, площа забудови 980 кв. м., кількість поверхів – 8, загальна площа приміщень – 6600 кв. м.
 
 
За матеріалами studprofkom.ntu-kpi.kiev.ua
-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу об’єкту культурної спадщини місцевого значення «Гостинний двір» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про передачу в дар місту Флоренція (Італійська Республіка) бронзової скульптурної композиції «Т.Г. Шевченко»
  • Про надання місцевої гарантії у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження параметрів громадського бюджету на 2022 рік»
  • Про відмову громадянці Ковальчук Нелі Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній у Дарницькому районі міста Києва (435019196)
  • Про відмову громадянину Ковтонюку Віталію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. Садовій у Дарницькому районі міста Києва (663340151)
  • Про відмову громадянину Прусу Ростиславу Вікторовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража на вул. Петра Заломова у Солом'янському районі міста Києва (560901759)
  • Про відмову громадянці Ковтонюк Валентині Іллівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для житлової садибної забудови біля вул. Старообухівської у Голосіївському районі міста Києва (340115250)
  • Про відмову громадянину Павлику Павлу Петровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній у Дарницькому районі міста Києва (480019166)