Український ветеранський фонд запустив конкурсну програму #ВАРТО для розвитку бізнесу

Tool items

Український ветеранський фонд запустив конкурсну програму #ВАРТО та надаватиме від 500 тисяч до 1 мільйона гривень для розвитку бізнесу, започаткованого ветеранами або членами родин загиблих захисників і захисниць. 

Як зазначили в Міністерстві у справах ветеранів України, наразі наш обов’язок – створити умови для проактивної реінтеграції для тих, хто боронить українські землі від окупантів. 

«Ветеранський бізнес – один з рушіїв економіки, яка так важлива в умовах сьогодення, оскільки це засіб для життя родини, сплачені податки, а також створені робочі місця. Саме тому ми вже зараз запускаємо проєкти, які спрямовані на його розвиток, зокрема і конкурсну програму #ВАРТО, мета якої є фінансова підтримка ветеранського бізнесу. Учасниками програми можуть стати підприємці та підприємства, засновниками яких є ветерани, їх родини та сім’ї загиблих захисників і захисниць», – розповіли в Міністерстві у справах ветеранів України. 

У Міністерстві у справах ветеранів України додали, що подача заявок на конкурсну програму #ВАРТО триває до 05 жовтня.  

Для того, щоб взяти участь у конкурсній програмі потрібно: 
– заповнити аплікаційну форму; 
– підписати її ЕЦП (електронний цифровий підпис); 
– подати до Фонду проєктну заявку в електронному вигляді у форматі PDF; 
– статутні документи; 
– витяг з ЄДР (Єдиний державний реєстр); 
– довідка про керівний склад; 
– копія УБД (учасник бойових дій) засновника організації-заявника; 
– опис проєкту та кошторис; 
– резюме членів команди проєкту; 
– термін реалізації. 

Усі деталі про програму та інструкція про те, як подати заявку, доступні за цим посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto/.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі