Учасникам добровольчих формувань територіальної громади міста Києва за виконання бойових завдань будуть надавати щомісячну фінансову допомогу

Tool items

Учасникам добровольчих формувань територіальної громади міста Києва за виконання бойових завдань будуть надавати щомісячну фінансову допомогу.

Таке рішення було прийнято на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 90 депутатами.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександра Бродського, добровольчі формування територіальної громади міста Києва функціонують на постійній основі з метою підвищення обороноздатності міста та забезпечення цивільної безпеки.

«Добровольчі формування виконують бойові завдання спільно з підрозділами Збройних Сил України та батальйонами територіальної оборони міста Києва. Вони функціонують виключно на громадських засадах, та не отримують будь-якого фінансування для забезпечення власних потреб. Задля досягнення соціальної справедливості та встановлення додаткової мотивації учасникам добровольчих формувань, які виконують бойові завдання, буде надано щомісячну фінансову допомогу за реалізацію поставлених наказів командувача. Крім цього одноразову фінансову допомогу в розмірі двох заробітних мінімумів отримають всі учасники добровольчих формувань, які з 24 лютого виконували бойові накази й наразі змінили сферу діяльності. У час війни існує ймовірність повторного ворожого наступу на столицю, тому необхідно стабільно підтримувати та розвивати добровольчі та військові сили безпеки та оборони Києва», – розповів Олександр Бродський.

Депутат додав, що в умовах воєнного стану кошти, які були передбачені міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам» на компенсацію проїзду для киян пільгових категорій були лише частково використані у зв'язку з масовим виїздом киян. Тому заощаджене фінансування буде перенаправлено на виплати щомісячної безповоротної фінансової допомоги для учасників добровольчих формувань.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану