У трьох вищих муніципальних мистецьких навчальних закладах Києва утворять наглядові ради

Tool items

У трьох вищих муніципальних мистецьких навчальних закладах Києва утворять наглядові ради з метою врегулювання питань, пов’язаних з їх діяльністю.

Такі рішення були прийнято сьогодні, 08 грудня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання більшістю депутатів. 

Наглядові ради будуть утворені в Київській муніципальній академії музики ім. Р. М. Глієра, Коледжі хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря» та Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, наглядові ради будуть створені для того, щоб всіляко сприяти розвитку закладів освіти, зокрема будуть здійснювати нагляд за діяльністю та наданням освітніх послуг.

«Створення таких колегіальних дорадчих органів є важливим кроком на шляху до удосконалення діяльності закладів освіти, а також забезпечення міжнародного співробітництва у сфері підготовки професійного кадрового резерву. Кваліфіковане управління буде сприяти розв'язанню перспективних завдань навчальних закладів та залученню меценатських коштів для їх розвитку. Наглядові ради стануть гарантом налагодження навчального процесу та будуть допомагати впровадженню інноваційних технологій в організацію освітнього простору», – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що затверджувати склад наглядових рад буде Департамент культури Київської міської державної адміністрації.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шалетт Міста, 5 у Дніпровському районі міста Києва (241297547)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 28 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (545444080)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 29 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (244812943)