У Святошинському районі триває капітальний ремонт скверу

Tool items

У Святошинському районі триває капітальний ремонт скверу по вулиці Наумова, 31-33.

Про це повідомив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король на особистій сторінці у мережі Facebook.

За словами Олексія Короля, капітальний ремонт скверу вже на завершальному етапі, на території, площею 0,6 га, передбачені зони для занять спортом, дитячого дозвілля та відпочинку.

«Наразі облаштовано майданчики із гумовим покриттям, спортивний – із тренажерами та дитячий майданчик для наймолодших відвідувачів. Вже завершено будівництво спортивного багатофункціонального поля з трибунами, де можна буде пограти у футбол та баскетбол. Для шанувальників шахів створена зона із шаховими столами. Окремо розташована екозона та фотозона із лавами. Для освітлення території скверу встановлено 9 опор із LED-світильниками», – зазначив Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» додав, що наразі тривають роботи із встановлення лав, урн та озеленення території.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)