У Святошинському районі проводять капітальний ремонт двох скверів

Tool items

У Святошинському районі проводять капітальний ремонт скверів по вул. Чорнобильській, 3 та вул. Генерала Наумова, 31-33.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха.

Як зазначила Вікторія Муха, у сквері по вул. Генерала Наумова, 31-33 тривають роботи з облаштування кількох різних зон відпочинку.

«У сквері буде створено кілька тематичних зон. На його території буде облаштовано мультифункціональне спортивне поле з трибунами, спортивний майданчик із тренажерами та штучним покриттям, екозона з перголами та квітковим фонтаном, дитячий майданчик для наймолодших. Також буде функціонувати шахова зона для поціновувачів давньої гри на свіжому повітрі та фотозона для усіх, хто полюбляє селфі», – розповіла депутатка.

За словами Вікторії Мухи, у сквері по вул. Чорнобильській, 3 минулого року було прокладено нові доріжки та озеленено територію.

«Наразі вже облаштовано нові доріжки та газон, висаджено дерева та кущі. Невдовзі розпочнуться роботи з облаштування столів для гри в настільний теніс та шахи, а для малечі з’явиться сучасний дитячий майданчик з гумовим покриттям», – зазначила депутатка.

Вікторія Муха додала, що спільно з мером Києва Віталієм Кличком і надалі будуть створювати зелені зони, оновлювати сквери та парки столиці, аби зробити комфортні й затишні зелені зони для киян та гостей столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»