У Святошинському районі проводять капітальний ремонт двох скверів

Tool items

У Святошинському районі проводять капітальний ремонт скверів по вул. Чорнобильській, 3 та вул. Генерала Наумова, 31-33.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха.

Як зазначила Вікторія Муха, у сквері по вул. Генерала Наумова, 31-33 тривають роботи з облаштування кількох різних зон відпочинку.

«У сквері буде створено кілька тематичних зон. На його території буде облаштовано мультифункціональне спортивне поле з трибунами, спортивний майданчик із тренажерами та штучним покриттям, екозона з перголами та квітковим фонтаном, дитячий майданчик для наймолодших. Також буде функціонувати шахова зона для поціновувачів давньої гри на свіжому повітрі та фотозона для усіх, хто полюбляє селфі», – розповіла депутатка.

За словами Вікторії Мухи, у сквері по вул. Чорнобильській, 3 минулого року було прокладено нові доріжки та озеленено територію.

«Наразі вже облаштовано нові доріжки та газон, висаджено дерева та кущі. Невдовзі розпочнуться роботи з облаштування столів для гри в настільний теніс та шахи, а для малечі з’явиться сучасний дитячий майданчик з гумовим покриттям», – зазначила депутатка.

Вікторія Муха додала, що спільно з мером Києва Віталієм Кличком і надалі будуть створювати зелені зони, оновлювати сквери та парки столиці, аби зробити комфортні й затишні зелені зони для киян та гостей столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про схвалення Концепції реінтеграції та підтримки учасників бойових дій у місті Києві
  • Про реорганізацію Київського міського Палацу ветеранів шляхом приєднання до комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 30 квітня 2021 року №317 укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА РЕНОВАЦІЯ» для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об’єктами громадського призначення та підземними паркінгами на вул. Джона Маккейна
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану