У столиці з’явиться ще три почесних громадянина

Tool items

510

У столиці з’явиться ще три почесних громадянина

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати присвоїли звання “Почесний громадянин міста Києва” першому Президентові України після здобуття нею незалежності, Герою України Леоніду Кравчуку.

Під його головуванням як очільника Верховної Ради було прийнято Декларацію про державний суверенітет та Акт проголошення незалежності України. За час перебування на посаді Президента України, Кравчук послідовно відстоював незалежність України, її суверенітет, забезпечував національну безпеку, досягнув міжнародного визнання. Сьогодні Леонід Кравчук ініціює внутрішні та міжнародні зустрічі. Його було удостоєно звання «Герой України» з врученням ордена Держави, ордена Свободи та багатьох інших державних нагород. 

Також сьогодні депутати присвоїли звання “Почесний громадянин міста Києва” доктору біологічних наук, професору, директору Інституту біохімії ім. Палладіна Національної академії наук України Сергію Комісаренку.

Звання присвоєно за особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток столиці, видатні досягнення у розвитку науки, освіти, охорони здоров’я.

Комісаренко є засновником молекулярної імунології в Україні. До його здобутків відносять створення імунодіагностикумів для аналізу дифтерії і туберкульозу, попередження тромбоутворення, ефективних ліків проти злоякісного росту клітин та остеопорозу. Також академік ініціював розробку перших законів України з гуманітарних питань. Комісаренко був Надзвичайним і Повноважним Послом України в Сполученому Королівстві Великобританії і Північної Ірландії.

Окрім того, звання “Почесний громадянин міста Києва” отримала Світлана Літвінова. Звання присвоєно за особистий внесок у збереження та збагачення національної культурної спадщини. Світлана Літвінова – засновник та директор Музею Олександра Кошиця при спеціалізованій загальноосвітній школі №296 з поглибленим вивченням іноземної мови Дарницького району. Завдяки Літвіновій, Музей Кошиця став одним із культурно-просвітницьких центрів Києва, де проводять екскурсії, тематичні «круглі столи», зустрічі з науковцями та митцями.

Також депутати вдосконалили порядок присвоєння звання “Почесний громадянин міста Києва». Зокрема осучаснили заохочувальні відзнаки міського голови та затвердили форму документів, які необхідно подати для отримання відзнаки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про відмову управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування закладу дошкільної освіти поблизу вул. Лермонтова у Дарницькому районі міста Києва (567801183)
  • Про приватизацію громадянином Ратушним Олександром Анатолійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Монтажників, 38-а у Солом’янському районі міста Києва П-10105
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на вул. Ярославській, 13-А у Подільському районі міста Києва (201248069)
  • Про відмову громадянину Гаврильцю Роману Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу просп. Науки, 149 у Голосіївському районі міста Києва А-39020 (360114169)
  • Про відмову громадянину Червінському Степану Матвійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будинку поблизу вул. Єдності у Деснянському районі міста Києва К-38987 (525101058)