У столиці з'явиться ще одна комунальна спортивна школа

Tool items

У столиці з'явиться ще одна комунальна спортивна школа 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Маяк Оболоні».

Наразі в Оболонському районі міста знаходиться комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “Маяк”. Вона в минулому належала громаді міста Києва. Однак, сьогодні існування цієї школи перебуває під загрозою, через бажання громадських організацій, які входять до складу засновників КДЮСШ “Маяк”, використати земельну ділянку для забудови.  Також є брак фінансування. 

Відповідне рішення має на меті створити на базі КДЮСШ “Маяк” комунальний заклад “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Маяк Оболоні». При цьому тренерський колектив та учні школи зберігаються.  Також комунальний заклад поступово повинен перейняти у власність майно на сьогодні існуючої спортшколи “Маяк”. 

Створення комунальної спортивної школи сприятиме популяризації веслувальних видів спорту у столиці. Також на меті — гармонійне виховання, фізичний розвиток, повноцінне оздоровлення, змістовний відпочинок і дозвілля молоді, а також підготовка спортсменів для спортивного резерву збірних команд по веслуванню слалом Києва та України.

Загалом, як зазначається у пояснювальній записці, Київ має чудові можливості розвивати водні види спорту, особливо сприятливою для цього є місцевість в Оболонському районі, де знаходиться багато заток Дніпра. Там можна розташовувати спортивні комунальні школи для заняття веслувальним та іншими видами спорту.

Рішення підтримали 74 депутати Київради. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)