У столиці з'явиться ще одна комунальна спортивна школа

Tool items

У столиці з'явиться ще одна комунальна спортивна школа 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Маяк Оболоні».

Наразі в Оболонському районі міста знаходиться комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “Маяк”. Вона в минулому належала громаді міста Києва. Однак, сьогодні існування цієї школи перебуває під загрозою, через бажання громадських організацій, які входять до складу засновників КДЮСШ “Маяк”, використати земельну ділянку для забудови.  Також є брак фінансування. 

Відповідне рішення має на меті створити на базі КДЮСШ “Маяк” комунальний заклад “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Маяк Оболоні». При цьому тренерський колектив та учні школи зберігаються.  Також комунальний заклад поступово повинен перейняти у власність майно на сьогодні існуючої спортшколи “Маяк”. 

Створення комунальної спортивної школи сприятиме популяризації веслувальних видів спорту у столиці. Також на меті — гармонійне виховання, фізичний розвиток, повноцінне оздоровлення, змістовний відпочинок і дозвілля молоді, а також підготовка спортсменів для спортивного резерву збірних команд по веслуванню слалом Києва та України.

Загалом, як зазначається у пояснювальній записці, Київ має чудові можливості розвивати водні види спорту, особливо сприятливою для цього є місцевість в Оболонському районі, де знаходиться багато заток Дніпра. Там можна розташовувати спортивні комунальні школи для заняття веслувальним та іншими видами спорту.

Рішення підтримали 74 депутати Київради. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»