У столиці започаткували ініціативу створення алеї калини на честь загиблих у битві за Київ

Tool items

На нижньому ярусі Пейзажної алеї депутатка Київської міської ради Дінара Габібуллаєва спільно з волонтерами започаткували ініціативу створення алеї калини на честь загиблих у битві за Київ Героїв під час російсько-української війни. 

За словами Дінари Габібуллаєвої, ініціатива реалізована з метою вшанування пам'яті загиблих, які захищали Україну та нашу столицю від російських загарбників.  

«З давніх-давен калина символізує мужність і незламність духу в боротьбі за незалежність рідного краю. Саме тому у Києві ми вирішили створити алею кущів калини, яка стане символом боротьби за свободу українського народу. Перші 22 кущі калини висадили сьогодні на нижньому ярусі Пейзажної алеї, яка є улюбленим місцем киян і гостей міста», – зазначила депутатка.  

Дінара Габібуллаєва додала, що до кінця року планується висадити близько 1 тисячі кущів калини у столиці, щоб майбутні покоління пам'ятали своїх Героїв.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану