У столиці вулицю Іллі Еренбурга перейменовано на честь Лілії Лобанової

Tool items

У Голосіївському районі вулицю Іллі Еренбурга перейменовано на вулицю Лілії Лобанової.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 24 листопада, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 66 депутатами.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, у місті триває процес деколонізації топоніміки, загалом у столиці вже перейменовано понад 200 вулиць, бульварів, площ, провулків та проспектів, назви яких були пов’язані з росією, її сателітами та радянським минулим.

«Вулиця Іллі Еренбурга була названа на честь російського письменника Іллі Григоровича Еренбурга. Шляхом рейтингового електронного голосування в додатку «Київ Цифровий» було обрано нову назву цієї вулиці. Серед варіантів щодо перейменування найбільшу кількість, а саме 6 308 голосів, набрала пропозиція – Лілії Лобанової. Нова назва запропонована на честь української співачки, народної артистки України, педагогині, доцентки Київської консерваторії Лілії Данилівни Лобанової», – розповів Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що перейменування міських об’єктів, в тому числі на честь відомих українців, сприяє подоланню наслідків комуністичної ідеології, яку нам нав’язували в СРСР та рф.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради»
  • Про деякі питання розміщення рекламних засобів у місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» (зі змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 27 лютого 2020 року № 143/8313)
  • Про затвердження Положення про Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів енергетичної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 37 у