У столиці відбудеться показ українських фільмів у рамках Національного туру «Кіно заради Перемоги»

Tool items

У столиці з 22 по 28 вересня відбудеться показ українських фільмів у рамках Національного туру «Кіно заради Перемоги». 

Як зазначили в КП «Київкінофільм», цей проєкт реалізовується на підтримку українських військових, які захищають країну та переселенців, які змушені тікати від війни та шукати прихисток у більш безпечних регіонах України.  

«У кінопрограмі передбачено українські повнометражні ігрові та документальні фільми різних жанрів, які безкоштовно, протягом тижня, кияни та гості столиці зможуть переглянути в муніципальних кінотеатрах. Українське кіно виконує важливу місію – дає моральну підтримку, створює змістовне дозвілля та консолідує суспільство заради Перемоги», – розповіли в КП «Київкінофільм». 

Розклад подій в рамках туру Національного туру «Кіно заради Перемоги»: 

– у кінотеатрі «Старт» 22 вересня (початок о 17:00) відбудеться показ повнометражного анімаційного фільму-казки «Викрадена принцеса» (режисер Олег Маломуж). Вхід вільний.  

– у кінотеатрі «Флоренція» 23 вересня (початок о 17:00) відбудеться показ історичного драматичного фільму «Поводир» (режисер Олесь Санін). Вхід вільний. 

– у кінотеатрі «Ліра» 24 вересня (початок о 15:00) відбудеться допрем'єрний показ і зустріч із творчою групою документального фільму «Вітер зі сходу» (режисерка Катерина Степанкова). Вхід вільний. 

– у кінотеатрі «Промінь» 25 вересня (початок о 15:00) відбудеться показ історичної драми «Антон і червона химера» (режисер Заза Урушадзе). Вхід вільний. 

– у кінотеатрі «Факел» 26 вересня (початок о 17:00) відбудеться показ української комедії «11 дітей з Моршина» (режисер Аркадій Непиталюк). Вхід вільний. 

– у кінотеатрі «Лейпциг» 27 вересня (початок о 17:00) відбудеться показ історичної драми «Чужа молитва» (режисер Ахтем Сеїтаблаєв). Вхід вільний. 

– у кінотеатрі  «Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка» 28 вересня (початок о 17:00) відбудеться показ документальної стрічки про українського співака Василя Сліпака «Міф» (режисери Іван Ясній та Леонід Кантер). Вхід вільний.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ДМИТРІВСЬКА 82» земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Дмитрівській, 80-82 у Шевченківському районі міста Києва (757881441)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Щусєва, 12-А у Шевченківському районі міста Києва (462413835)
  • Про затвердження детального плану території реконструкції частини промрайону Воскресенський у Дніпровському районі м. Києва
  • Про перейменування комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київкінофільм»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ» земельних ділянок в оренду для розміщення та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (в тому числі проїзду) між вул. Шевченка, вул. Гуцульською та новою автодорогою