У столиці від початку повномасштабного російського вторгнення пошкоджено 208 житлових будинків, 46 шкіл, 29 садків та 1 дитячий будинок

Tool items

Місто спільно з профільними фахівцями продовжує обліковувати пошкоджені об’єкти інфраструктури. На сьогодні зафіксовано пошкодження 208 житлових будинків різних типів, 46 шкіл, 29 дитячих садків та 1 дитячий будинок. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Також пошкоджень зазнали 13 адміністративних будівель, 2 спортивні об’єкти, 5 об’єктів соціальної сфери, 17 – охорони здоров’я, 10 – культурної сфери, 48 об’єктів транспортної інфраструктури», – розповів Микола Поворозник.

Він додав, що усі ці об’єкти будуть взяті на облік, фахівці визначать ступінь подкоджень. Після цього розпочнеться їхнє поступове відновлення.

Нагадаємо, у Києві за 40 днів повномасштабного російського вторгнення загинули 89 мирних осіб.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь