У столиці шляхи розміщення тактильної плитки звільнять від сторонніх об’єктів

Tool items

У столиці шляхи розміщення тактильної плитки будуть звільнені від сторонніх об’єктів, оскільки це несе загрозу здоров’ю та життю особам з порушеннями зору.

Як зазначила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська, тактильна плитка – це не дизайнерське рішення, а елемент доступності міської інфраструктури для осіб з порушеннями зору.

«Деякі представники вуличної роздрібної торгівлі, а також ресторанного бізнесу встановлюють свої навіси, вуличні меблі, а також інші елементи на шляху розміщення тактильної плитки. Це є загрозою для здоров'я, а іноді для життя людей з порушеннями зору. З метою притягнення до відповідальності недобросовісних суб’єктів господарювання, а також усунення з тактильної плитки різних елементів благоустрою було направлено звернення до Департаменту міського благоустрою КМДА. Фахівці розпочали інспектування міських територій щодо виявлення вищевказаних порушень», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що наразі перевірка триває, мешканці, які побачили подібного роду порушення можуть звернутись до районних в місті Києві державних адміністрацій, Департаменту міського благоустрою КМДА, а також зателефонувати на гарячу лінії Київської міської державної адміністрації за номером 15-51.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану