У столиці щоденно проводять майстер-класи та пізнавальні заняття для дітей

Tool items

У парку «Совки» та «Мій Парк» проводять майстер-класи та пізнавальні заняття для дітей в  рамках проєкту дитяча точка «Спільно» від UNICEF.

За словами депутатки Київської міської ради Ганни Старостенко, діти найбільше страждають в умовах війни, тому задля того, щоб зменшити соціальну напругу для малечі щоденно проходять майстер-класи, цікаві розвивальні заняття, квести, змагання, естафети, вікторини та інші інтерактиви. 

«На локації кожна дитина зможе знайти цікаве заняття для себе, зокрема долучитись до творчої майстерні або активних ігор, малювати картини, ліпити з пластиліну, читати літературу. Це можливість хоч на певний час відволіктись від переживань та подолати стрес. Крім цього на локації щоденно працює медичний працівник, який надає консультації та допомогу всім тим, хто цього потребує. Запрошуємо киян та гостей столиці долучатись до занять на свіжому повітрі та разом з дітьми проводити вільний час, а також знизити рівень стресу та впоратись з емоційним навантаженням. Дякуємо представникам Дитячого фонду ООН (UNICEF) за творчу ініціативу та надану підтримку для українських дітей в умовах війни», – розповіла Ганна Старостенко.

Депутатка додала, що діти віком до 18 років на локаціях можуть знаходитись лише в супроводі батьків або осіб, які їх супроводжують. Водночас у випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники та супроводжуючі особи мають попрямувати до найближчого укриття. 

Дитячі точки «Спільно» працюють щоденно (з 10:00 до 19:00). Всі послуги безкоштовні, проте для перебування дитини на локації батьки зобов’язані заповнити згоду на розміщення фото та відео матеріалів, зроблених у рамках проєкту дитяча точка «Спільно».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»