У столиці розпочався прийом заявок на здобуття Мистецької премії «Київ»

Tool items

У столиці стартував прийом заявок на здобуття Мистецької премії «Київ». Про це інформує Департамент культури КМДА.

Роботи розглядатимуть у дев’яти номінаціях:

у галузі літератури – Мистецька премія «Київ» імені Євгена Плужника;
у галузі кіномистецтва – Мистецька премія «Київ» імені Івана Миколайчука;
у галузі музичної композиції – Мистецька премія «Київ» імені Артемія Веделя;
у галузі театрального мистецтва – Мистецька премія «Київ» імені Амвросія Бучми;
у галузі образотворчого мистецтва – мистецька премія «Київ» імені Сергія Шишка;
у галузі журналістики – Мистецька премія «Київ» імені Анатолія Москаленка;
у галузі народного декоративного мистецтва – Мистецька премія «Київ» імені Сергія Колоса;
у галузі хореографічного мистецтва – Мистецька премія «Київ» імені Павла Вірського;
у галузі циркового мистецтва – Мистецька премія «Київ» імені братів Василя та Олександра Ялових.
У Департаменті нагадали, що на здобуття премії один або група митців до трьох осіб, які живуть і працюють у Києві, можуть висунути нові оригінальні твори, створені впродовж трьох останніх років, але не пізніше як за пів року до висунення на премію.

Подаватися можуть творчі спілки, наукові установи, вищі навчальні заклади, заклади культури і мистецтв, театрально-видовищні та театрально-концертні організації і підприємства, видавництва, редакції газет і журналів, проте не більше трьох кандидатур від кожної організації.

Матеріали потрібно подати до Департаменту культури не пізніше 1 лютого за адресою: 01024, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 3, каб. 317.

До листа-подання необхідно додати протокол засідання, на якому прийняли рішення про висунення кандидата на отримання мистецької премії «Київ» (два примірники) та творчу характеристику кандидата (два примірники), а також копію паспорта та документа, що містить реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Детальна інформація за телефонами: 044-279-71-26, 044-279-62-59 (відділ мистецтв та культурно-освітніх закладів Департаменту культури).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253777788)
  • Про повернення майна у власність громади міста Києва
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень в межах будинків №№ 5, 7, 9 на вул. Юрія Іллєнка у Шевченківському
  • Про надання громадянину Жуку Івану Петровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Левадній, 37-к у Дарницькому районі міста Києва (300194948)
  • Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва