У столиці призерам олімпіад, конкурсів та турнірів з навчальних предметів планують присвоїти стипендії Київської міської ради

Tool items

У столиці призерам олімпіад, конкурсів та турнірів з навчальних предметів закладів середньої освіти планують присвоїти стипендії Київської міської ради. 

Такий проєкт рішення за ініціативи депутата Вадима Васильчука вже зареєстровано в Київській міській раді. 

Як зазначив Вадим Васильчук, проєкт рішення розроблено задля додаткового заохочення та залучення учнів закладів загальної середньої освіти міста Києва до наукової, навчально-дослідницької, винахідницької роботи та поглибленого вивчення предметів і засвідчення їх особистих досягнень.  

«Під час війни, коли обставини змушують дорослішати дітей значно швидше, як ніколи важливо заохочувати усі починання майбутнього покоління. Діти повинні відчувати нашу підтримку та продовжувати рух уперед. Тому проєктом рішення передбачено призначення 100 персональних стипендій призерам олімпіад, конкурсів та турнірів з навчальних предметів, авторам винаходів (корисних моделей), які є учнями закладів загальної середньої освіти Києва, та мають високі досягнення у вивченні навчальних предметів», – розповів Вадим Васильчук.  

Депутат додав, що навіть в умовах воєнного стану не варто забувати про підтримку обдарованої молоді, адже це покоління творитиме нову Україну після нашої перемоги.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь