У столиці призерам олімпіад, конкурсів та турнірів з навчальних предметів планують присвоїти стипендії Київської міської ради

Tool items

У столиці призерам олімпіад, конкурсів та турнірів з навчальних предметів закладів середньої освіти планують присвоїти стипендії Київської міської ради. 

Такий проєкт рішення за ініціативи депутата Вадима Васильчука вже зареєстровано в Київській міській раді. 

Як зазначив Вадим Васильчук, проєкт рішення розроблено задля додаткового заохочення та залучення учнів закладів загальної середньої освіти міста Києва до наукової, навчально-дослідницької, винахідницької роботи та поглибленого вивчення предметів і засвідчення їх особистих досягнень.  

«Під час війни, коли обставини змушують дорослішати дітей значно швидше, як ніколи важливо заохочувати усі починання майбутнього покоління. Діти повинні відчувати нашу підтримку та продовжувати рух уперед. Тому проєктом рішення передбачено призначення 100 персональних стипендій призерам олімпіад, конкурсів та турнірів з навчальних предметів, авторам винаходів (корисних моделей), які є учнями закладів загальної середньої освіти Києва, та мають високі досягнення у вивченні навчальних предметів», – розповів Вадим Васильчук.  

Депутат додав, що навіть в умовах воєнного стану не варто забувати про підтримку обдарованої молоді, адже це покоління творитиме нову Україну після нашої перемоги.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»