У столиці планують створити дитячо-юнацьку спортивну школу «Київ»

Tool items

З метою розвитку фізичної культури та спорту у столиці планують створити дитячо-юнацьку спортивну школу «Київ».

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 05 жовтня, на позачерговому засіданні постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

За словами депутата Київської міської ради Георгія Зантараї, проєкт рішення передбачає створення позашкільного навчального закладу спортивного профілю з метою сприяння реалізації міської політики у галузі освіти, фізичної культури та спорту.

«Необхідно забезпечувати сприятливе середовище для розвитку здібностей дітей, юнацтва та молоді у спорті. Важливо створити комфортні умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку та дозвілля молоді у Києві. Ми маємо підтримувати молодих, талановитих спортсменів з метою формування переможного олімпійського складу. Водночас потрібно популяризувати здоровий спосіб життя та самореалізацію через спорт у населення», – зазначив Георгій Зантарая.  

Депутат додав, що дитячо-юнацька спортивна школа «Київ» буде створена на базі комунального закладу міста Києва та підпорядковуватиметься Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації будівель і споруд закладу освіти на вул. Чистяківській, 24 у Святошинському районі міста Києва (343983059)
  • Про звернення Київської міської ради до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента України
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі опорно-підсилювальної станції військового містечка на вул. Пулюя Івана, 1В у Солом’янському районі міста Києва (334151505)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)