У столиці оновлюють зовнішня освітлення із заміною ртутних та натрієвих світильників на світлодіодні

Tool items

У столиці замінюють ртутні та натрієві світильники на світлодіодні у рамках міської цільової програми зовнішнього освітлення Києва 2019-2022 роки.
 
Про це зазначив депутат Київської міської ради, член Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Богдан Чорній, відповідаючи на запитання від мешканців.
 
За словами депутата, у 2019 році Київською міською радою було затверджено міську цільову програму зовнішнього освітлення Києва на 2019-2022 роки. У концепції передбачено капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення столиці із заміною ртутних та натрієвих світильників на світлодіодні.
 
«Наразі вже є позитивний соціальний, економічний та екологічний ефект від реалізації даної програми. Нові світильники встановлено на автошляхах, парках, скверах, місцях загального користування та підземних переходах. Модернізація вуличного освітлення забезпечує зменшення енерговитрат при освітленні вулиць міста внаслідок використання енергоощадних технологій. Важливо створювати комфортні умови для учасників дорожнього руху та підвищувати рівень безпеки киян у вечірній час на вулицях», – зазначив Богдан Чорній.
 
Депутат додав, що кияни можуть направляти свої звернення щодо оновлення вуличного освітлення до контактного центру Київської міської державної адміністрації за телефоном 15-51, а також звернутися за допомогою до депутатів Київської міської ради.
 
На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Богдана Чорнія на запитання щодо відновлення комунального дошкільного закладу по вулиці Попова, впровадження концепції нового Оболонського двору, благоустрою парку «Наталка», а також відновлення бюветних комплексів у столиці.
 
З відповідями на запитання можна ознайомитися за посиланням.
 
Нагадаємо, що кияни мають можливість поставити питання будь-якому депутату у коментарях під будь-яким відео на офіційних сторінках Київської міської ради у соціальних мережах. Для цього необхідно вказати ім’я та прізвище депутата та поставити своє питання до нього. На п’ять найпоширеніших запитань від громадян депутати нададуть відео-відповіді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про відмову громадянці Пономаренко Ірині Василівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Лаврській у Печерському районі міста Києва (340144574)
  • Про відмову громадянці Воловенко Тетяні Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Передовій, 41-А у Голосіївському районі міста Києва (552401728)
  • Про відмову громадянину Калюжному Валерію Семеновичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування гаража на вул. Квітневій, 2-б у Дарницькому районі міста Києва (605080124)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року № 50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про затвердження звіту тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань використання земельних ділянок, здійснення будівельних робіт, а також розміщення нерухомого майна навколо Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України