У столиці обговорили напрямки розвитку ще одного олімпійського виду спорту

Tool items

313

У столиці обговорили напрямки розвитку ще одного олімпійського виду спорту, а саме гольфу.

Федерація гольфу міста Києва в продовж останніх років багато зробила для розвитку цього виду спорту, створивши дитячі програми, розробивши урок гольфу та долучивши ветеранів АТО.

Під час робочої наради з представниками федерації, в якій взяла участь заступниця голови КМДА, депутатка та членкиня Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олена Говорова, були обговорені зокрема питання розвитку спортивної інфраструктури та залучення молоді до здорового способу життя.

«Підтримка та розвиток спорту, а особливо його олімпійських видів, це пріоритет для столиці. Щороку зростає армія прихильників легкої атлетики, велоспорту, футболу і місто активно підтримує це все більше вкладаючи в розвиток інфраструктури. У той же час розвиток навіть таких екзотичних для України видів спорту, таких як гольф це також популяризація і ще один крок до здорового образу життя містян. Проведення відкритого чемпіонату Києва з гольфу стане не тільки справжньою подією для міста, а справжньою окрасою спортивного життя столиці», – підкреслила Олена Говорова.

Як зазначили представники федерації гольфу Києва, проведення значущого турніру в столиці стане в нагоді і з точки зору міжнародної співпраці та визнання нашого міста.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва