У столиці може з’явитися ще 12 нових зелених зон

Вулиця Воздвиженська

Tool items

415

У столиці може з’явитися ще 12 нових зелених зон

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики депутати підтримали проекти створення 12 зелених зон у різних районах столиці. Найбільше скверів – по три – може невдовзі з’явитися у Шевченківському та Голосіївському районах Києва.

Зокрема планується облаштувати зелені зони за такими адресами:

Шевченківський район:
-        по вул. Багговутівській, 4;
-        по вул Лук'янівській, 5;
-        на перетині вул. Степана Руданського та вул. Української;

Голосіївський район:
-        на вул. Антоновича від будинку № 1 до будинку № 25;
-        на вул. Жилянській, 72;
-        на перетині вул. Антоновича та вул. Лабораторної

Солом'янський район:
- зона між вулицями Максима Кривоноса, 7, 11 та вул. Братів Зерових, 4/6;
- на вул. Солом'янській, 37, вул. Волгоградській, 29-А.

Печерський район: вул. І. Брановицького, 7А.

Подільський район: між будинками № 5 – 7-Б на просп. Георгія Гонгадзе.

Дарницький район: між будинками № 5 та № 7 на вул. Лариси Руденко та буд. № 28-В на просп. Миколи Бажана.

Деснянський район: на бул. Вигуровському в 9 мкр. ж/м Вигурівщина – Троєщина.

"Ці території – те, без чого не можна уявити екологічно свідоме місто, що живе за принципами сталого розвитку. Тому рішення про створення нових «зелених» об'єктів – не просто важливе, воно очевидне та невідворотнє, воно – для кращого життя киян", - наголосив голова постійної комісії Київради з екологічної політики Костянтин Яловий.

Відповідні проекти рішень мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін та доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 12.12.2019 № 260/7833 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік»
  • Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 01 грудня 2015 року № 4/4 "Про перелік та склад постійних комісій Київської міської ради VІІІ скликання"
  • Про перейменування бібліотек Централізованої бібліотечної системи Солом’янського району м. Києва
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Стрижова Д. С.
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 21.11.2019 № 517/3524 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування теплового пункту на бульв. Ігоря Шамо, 6 Дніпровському районі міста Києва (354168658)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Антонова Авіаконструктора, 7/9 у Солом’янському районі міста Києва (394160720)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Ревуцького, 18Б у Дарницькому районі міста Києва (384137193)