У столиці людям з інвалідністю та маломобільним групам населення надають адресну гуманітарну допомогу

Tool items

У столиці людям з інвалідністю та маломобільним групам населення надають адресну гуманітарну допомогу з метою забезпечення першочергових потреб мешканців. 

Як зазначила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська, у час повномасштабного військового вторгнення країни-агресора на територію України люди з інвалідністю та маломобільні групи населення опинились у вкрай скрутному положенні, сотні громадян не мають змоги самостійно задовольняти першочергові потреби.

«Наразі одним із пріоритетів роботи для нашої команди є забезпечення базових соціальних потреб осіб з інвалідністю, людей похилого віку та інших маломобільних громадян. З перших днів війни відвідуємо киян, які потребують постійної допомоги та надаємо їм гуманітарну допомогу. Так регулярно адресно доставляємо громадянам крісла колісні, продуктові набори, засоби гігієни, медичні вироби, а також дитяче харчування та подарунки для малюків. Ми спілкуємось з мешканцями та допомагаємо їм вийти зі складної життєвої ситуації та адаптуватись до нових обставин воєнного часу. Необхідно підтримувати один одного та надавати необхідну допомогу всім тим, хто зараз цього потребує», – розповіла Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що необхідно встановлювати додаткові соціальні гарантії для мешканців та піклуватись про всіх людей, які постраждали в результаті російсько-української війни.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до деяких рішення Київської міської ради
  • Деякі питання призначення керівників та педагогічних працівників закладів освіти в умовах воєнного стану
  • Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2022 році
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 1 кварталі Дарницького лісництва комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство» у Дарницькому районі міста Києва (463443802)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Лісківській у Деснянському районі міста