У столиці будуть надавати додаткові соціальні гарантії членам сімей всіх загиблих захисників Києва

Tool items

У столиці будуть надавати компенсацію на виготовлення та встановлення надгробків членам сімей загиблих осіб, похованих у місті Києві, місце проживання яких не зареєстроване на території міста, але які були у складі військових частин міста, Сил територіальної оборони ЗСУ та добровольчих формувань територіальної громади Києва.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 25 травня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 69 депутатами.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марина Порошенко, наразі члени сімей загиблих захисників Києва, місце проживання яких не було зареєстроване на території міста, не отримують компенсацією на виготовлення та встановлення надгробків, що водночас передбачена членам сімей загиблих киян-Захисників та киянок-Захисниць. 

«З метою встановлення справедливості та віддання шани всім захисникам столиці, які зробили вагомий внесок у захист незалежності нашої держави, зокрема столиці України необхідно забезпечити рівні соціальні гарантії для них. Тому члени сімей всіх загиблих захисників Києва, незалежно від того чи їх місце проживання було зареєстроване на території міста, будуть отримувати компенсацією на виготовлення та встановлення надгробків. У нашій пам’яті вічно буде жити пам’ять про наших Героїв, які віддали своє життя за України, за мирне майбутнє кожного з нас», – розповіла Марина Порошенко.

Депутатка додала, що для виконання цього рішення з бюджету міста Києва буде виділено додаткове фінансування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки