У столиці буде впорядковано розміщення соціальної реклами

Tool items

У столиці розпочато тестове впорядкування соціальної реклами. Про це повідомила начальниця Управління з питань реклами КМДА Оксана Поліщук.

«Соціальна реклама не може мати політичної або комерційної мети, не повинна містити посилань на певні бренди та осіб, її мета – привернути увагу до соціальних проблем та загальнолюдських цінностей. На жаль, більшість соціальних проектів сьогодні не досягають цієї мети. Аби підвищити якість інформаційних кампаній, ми змінили концепцію розміщення соціальної реклами в Києві. Нове впорядкування унеможливить використання соціальної реклами як безкоштовного піару і дасть змогу значущим проєктам стати більш помітними та ефективними», – заявила Оксана Поліщук.

Вона підкреслила, що наразі оброблені заявки на соціальну рекламу від різних громадських об’єднань, компаній, міністерств та відомств. Вже перші ж систематизовані данні показали, що навіть достатньо поважні та потужні організації не мають чіткого плану на рік, а це спричиняє хаос на рекламному ринку. Тому позиція Управління чітка та послідовна: відпрацювати рік за новими правилами, зрозуміти, які є помилки та підводні камені, зробити роботу над помилками та вийти на новий рівень розміщення соціальної реклами у столиці.

Вона також додала, що повна інформація, рекомендації та план щодо розміщення соціальної реклами у місті Києві є у відкритому доступі на сайті Управління з питань реклами КМДА.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 «Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»