У столиці буде створено 8 нових органів самоорганізації населення

Tool items

У столиці буде створено 8 нових органів самоорганізації населення з метою залучення мешканців до розв'язання питань місцевого значення.

Такі рішення були прийняті сьогодні, 14 липня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання більшістю депутатів.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Юлії Ярмоленко, особливо в воєнний час необхідно розвивати демократичні механізми участі мешканців територіальних громад у розв'язанні окремих питань місцевого значення, які стосуються різних сфер суспільного життя.

«Органи самоорганізації населення є дієвим інструментом модернізації та розвитку європейської громади. Вони мають достатньо важелів впливу для того, щоб у межах своїх повноважень оперативно впроваджувати ефективну діяльність. Головною метою їх створення є задоволення суспільних інтересів та потреб киян. Депутатський корпус підтримує ініціативи щодо створення органів представницької влади та запроваджує конкретні кроки дій», – зазначила Юлія Ярмоленко.

Так, у Дарницькому районі буде створено вуличний комітет «Добро». У Подільському районі – вуличний комітет «Озерний». У Шевченківському районі – будинкові комітети «Саксаганського – Історичний», «Провулок Михайлівський, 20», «Авіаконструктора Ігоря Сікорського 6». У Деснянському районі – квартальні комітети «Оновлені Милославичі», «Вигурівщина», «Алмазний».

Депутатка додала, що органи самоорганізації населення набувають власних повноважень після їх легалізації в Київській міській державній адміністрації в порядку, який встановлено статтею 13 Закону України «Про органи самоорганізації населення».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік