У столиці 235 киян з порушеннями зору отримали тонометри з мовним виводом

Tool items

У столиці 235 киян з порушеннями зору, члени Київської міської організації Українського товариства сліпих, отримали тонометри з мовним виводом. Тонометри надала міжнародна гуманітарна організація «SmartAID».

Як зазначила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська, напередодні представники Київської міської організації Українського товариства сліпих звернулись з проханням допомогти забезпечити незрячих киян тонометрами з мовним виводом.

«Тонометри з мовним виводом дозволяють людям з порушеннями зору самостійно перевіряти свій артеріальний тиск. Це черговий крок до забезпечення ще більшої кількості людей з інвалідністю доступними  медичними виробами. Дякую гуманітарній організації «SmartAID» за надання тонометрів з мовним виводом 235 киянам з порушеннями зору. Міська влада продовжує працювати над тим, щоб люди з інвалідністю не відчували бар'єрів та мали змогу отримувати, здавалось б, звичні для нас послуги», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що в січні цього року Київський міський голова Віталій Кличко  обговорив з керівником гуманітарної організації «SmartAID» продовження співпраці для реалізації інших соціальних проєктів для забезпечення потреб найбільш вразливих категорій населення в умовах воєнного стану.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)