У столиці 10 серпня відбудеться відкриття виставки «24.ДО І ПІСЛЯ»

Tool items

У Музеї-майстерні І. П. Кавалерідзе 10 серпня відбудеться відкриття виставки «24.ДО І ПІСЛЯ». 

На виставці буде презентовано роботи художників віком від 5 до 25 років з 10 країн світу. Експозиції переможців IV Міжнародного художнього фестивалю «МАЛЮЙ.UA» та учасників Міжнародного художнього фестивалю «МАЛЮЙ.UA.WAR». 

Мистецький проєкт підтримала Київська міська рада. 

Як зазначила депутатка Київської міської ради Вікторія Муха, на виставці буде одночасно висвітлено дві експозиції: першу з них було створено в довоєнний період, а іншу – вже під час війни в Україні. 

«Мистецький проєкт має на меті своєрідне контрастне відображення різниці між миром і війною: художні роботи мирного часу підкреслюють біль і жах війни. Всі охочі зможуть побачити 57 картин переможців IV Міжнародного художнього фестивалю «МАЛЮЙ.UA» та 57 робіт учасників Міжнародного художнього фестивалю «МАЛЮЙ.UA.WAR». Російсько-українська війна – це ж також протистояння на культурному та інформаційному фронті. Українські та міжнародні митці сконцентрували свою увагу та зобразили власне розуміння війни. Українці продовжують на всіх фронтах розказувати про воєнні злочини росії, оскільки весь демократичний світ повинен знати правду, а агресор має понести відповідальність за кожну каплю пролитої крові», – наголосила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що на виставці буде представлено роботи художників з України, Чорногорії, Канади, США, Бельгії, Марокко, Азербайджану, Молдови, Вірменії та Сербії. Водночас загалом до проєкту залучено митців з 20 країн та шести континентів світу.

Відкриття виставки відбудеться 10 серпня (початок о 12:00) у Музеї-майстерні І. П. Кавалерідзе (вулиця Андріївський узвіз, 21). Виставка буде тривати до 10 вересня поточного року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про заборону депутатам Київської міської ради, що висувалися та були обраними від КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року, займати керівні посади в Київській міській раді та її органах
  • Про порушення клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Нарубалюк Ірини Петрівни
  • Про передачу громадянці Тесфайє Юноні Абуніївні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Хрещатик, 27 у Печерському районі міста Києва (534939615)
  • Про відмову громадянину Остапенку Петру Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. 3-му Садовому, 27 у Деснянському районі міста Києва (760759013)
  • Про відмову громадянину Остапенку Петру Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. 1-му Садовому, 19 у Деснянському районі міста Києва (412017192)
  • Про відмову громадянину Остапенку Петру Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. 5-му Садовому, 37 у Деснянському районі міста Києва (782491017)
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВМЕТАЛ» земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування багатофункціонального житлового комплексу з паркінгами, об'єктами соціально-побутового та офісного призначення і об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на просп. Георгія Нарбута, 5, 7 у Дніпровському районі