У столиці 10 серпня відбудеться відкриття виставки «24.ДО І ПІСЛЯ»

Tool items

У Музеї-майстерні І. П. Кавалерідзе 10 серпня відбудеться відкриття виставки «24.ДО І ПІСЛЯ». 

На виставці буде презентовано роботи художників віком від 5 до 25 років з 10 країн світу. Експозиції переможців IV Міжнародного художнього фестивалю «МАЛЮЙ.UA» та учасників Міжнародного художнього фестивалю «МАЛЮЙ.UA.WAR». 

Мистецький проєкт підтримала Київська міська рада. 

Як зазначила депутатка Київської міської ради Вікторія Муха, на виставці буде одночасно висвітлено дві експозиції: першу з них було створено в довоєнний період, а іншу – вже під час війни в Україні. 

«Мистецький проєкт має на меті своєрідне контрастне відображення різниці між миром і війною: художні роботи мирного часу підкреслюють біль і жах війни. Всі охочі зможуть побачити 57 картин переможців IV Міжнародного художнього фестивалю «МАЛЮЙ.UA» та 57 робіт учасників Міжнародного художнього фестивалю «МАЛЮЙ.UA.WAR». Російсько-українська війна – це ж також протистояння на культурному та інформаційному фронті. Українські та міжнародні митці сконцентрували свою увагу та зобразили власне розуміння війни. Українці продовжують на всіх фронтах розказувати про воєнні злочини росії, оскільки весь демократичний світ повинен знати правду, а агресор має понести відповідальність за кожну каплю пролитої крові», – наголосила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що на виставці буде представлено роботи художників з України, Чорногорії, Канади, США, Бельгії, Марокко, Азербайджану, Молдови, Вірменії та Сербії. Водночас загалом до проєкту залучено митців з 20 країн та шести континентів світу.

Відкриття виставки відбудеться 10 серпня (початок о 12:00) у Музеї-майстерні І. П. Кавалерідзе (вулиця Андріївський узвіз, 21). Виставка буде тривати до 10 вересня поточного року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для розміщення структурних підрозділів апарату МВС, територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС на вул. Володимира Сікевича, 28 у Солом'янському
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельних ділянок в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка № 159 на вул. Бориспільській, 17 у Дарницькому районі міста Києва (474392908)
  • Про відзначення на території міста Києва пам’ятних дат і ювілеїв у 2023 році
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (433533002)