У столичних бібліотеках організовують заходи арт-терапії для малечі та психологічної підтримки для їх батьків

Tool items

У бібліотеці №115 Деснянського району міста Києва проходять заходи арт-терапії для малечі та психологічної підтримки для їх батьків задля подолання тривоги та наслідків стресу в умовах війни.

За словами заступниці голови Київської міської державної адміністрації, депутатки Київської міської ради Ганни Старостенко, у цей важкий для нашої країни воєнний час необхідно надавати комплексну психологічну допомогу дітям та дорослим, оскільки надважливо захистити та відновити ментальне здоров’я кожного громадянина.

«Діткам зараз дуже непросто, тому ми маємо знайти в собі сили та можливості підтримати їх. Одним із наших завдань у цей воєнний та небезпечний час є турбота про психоемоційний стан дітей та їх батьків. Дітям складно описати словами свої емоції та страхи, тому заняття арт-терапії вкрай влучно допомагають подолати негативні емоції та переживання. Крім цього наші фахівці надають психологічну допомогу дорослим, оскільки через нестабільний емоційний стан доволі важко бути уважними до потреб дитини. Наша команда одночасно допомагає дітям та їх батькам задля забезпечення емоційної стабільності та благополуччя в сім'ях. Спільними зусиллями ми зможемо подолати страхи та тривогу, які спричинила війна», – розповіла Ганна Старостенко.

Заступниця голови Київської міської державної адміністрації додала, що захист ментального здоров’я дітей та дорослих є запорукою здорового майбутнього нації та нашої країни.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до деяких рішення Київської міської ради
  • Деякі питання призначення керівників та педагогічних працівників закладів освіти в умовах воєнного стану
  • Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2022 році
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 1 кварталі Дарницького лісництва комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство» у Дарницькому районі міста Києва (463443802)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Лісківській у Деснянському районі міста